Vana Değişiklik Özel Birleştirmeler

VALGEN, manuel çalışan tüm vanalarınıza marka ve basınç tipi gözetmeksizin (ball, globe, parallel slide, gate, rotary valve, butterfly valve vb.) elektrik yada pnömatik aktüatör montajlayarak vanayı otomatik çalışır hale getirebilir. Ayrıca pozisyoner ileve ederek vanayı otomatik kontrol vanasına dönüştürebilir. Bu birleştirmeler için tüm vana tiplerine göre montaj bağlantı braketleri, bağlantı flanşları ve shaftlarını kendi bünyemizde üretiriz.

Sahada manuel çalışan vanaların, otomasyon otomatik kontrollü çalışır hale getirilmesi için değişikliklerin hat üzerinde vanayı sökmeden gerçekleştirilmesi mümkündür. Bu konuda ayrıca saha servis hizmeti vermekteyiz.

ANSI Class 2500 (PN 420 bar) yüksek çalışma basıncı olan arızalı bu vananın orta gövdesi kesilerek arızalı bölümü çıkarılmıştır yerine komple yenisi üretilerek vana onarılmıştır.

 

 

 


 

 

 

 

 Vananın sürekli su içinde çalışması gereken durumlarda vana üzerinde aşağıdaki gibi değişiklik yapılarak vana boyları uzatılmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aşağıdaki uygulamada standart herhangi bir küresel vana, küre üzerinde değişiklik yapılarak vana rotary kontrol vanasına dönüştürülmüştür. Vananın dışından alt kısıma küreye destek veren saht mili ilave edilmiştir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Referans Projeler
Cameron 5" ANSI 900 Trinnion Ball Valve... 42 photos 6" ANSI 600 Trinnion Ball Valve Onarımı 9 photos